ISH- STICHTING BALLS

Gedempt Hamerkanaal 205a
1021 KP Amsterdam
Tel: 020-46 85 422
E-mail: info@balls.nl

KVK: 34 318 021
BTW: NL 8201 36 918 B01
Loonheffing: 8201. 36. 918. L01

Rabobank: 14.84.59.021
IBAN: NL 28 RABO 014 84 59 021
BIC: RABONL2U

ORGANISATIE

BESTUUR
Ronald van Gastel (Penningmeester)
Lars Bakers (Voorzitter)
Gerard Zwijnenburg
Basten Kolthof
Dunya Khayame

ALGEMEEN DIRECTEUR
Vevi van der Vliet: Vevi@balls.nl

ARTISTIEK LEIDER
Marco Gerris

Office manager
Sharon Soenarto: sharon@balls.nl

Productie
Romy Hagenaar

Marketing en publiciteit 
Anne Fleur Huiskamp: annefleur@balls.nl

Perszaken aangaande onze voostellingen
Suzanne de Brock: suzanne@infinitypr.nl

Publiciteitsteksten
Rik Ronner

 

BOEKINGEN 

Voorstellingen 
Voor informatie en boekingen van  onze theatervoorstellingen in Nederland en België kunt u contact opnemen met Mark Wilmer en Robin de Wildt van AT Next..
mark.wilmer@senf.nl en robin.de.wildt@atnext.nl
010-5937480
ATNext.nl

Voor informatie en boekingen van onze voorstellingen en recisensies buiten de BENELUX kunt u contact opnemen met Betreffende de educatieve projecten en residencies van ISH in het buitenland kun je terecht bij Vevi van der Vliet.
vevi@balls.nl
020-46 85 422

Educatie, workshops, showcases en demo's
Wilt u meer weten over de mogelijkheden van educatieprojecten of zoekt u een spectaculaire act voor een opening of ander evenement? Neemt u dan contact op met Romy Hagenaar.
Romy@balls.nl
020-46 85 422

ISH is een merk van Stichting Balls. 

Volg ISH - Dance Collective op

Nieuwsbrief Meld je aan:

Agenda

  • 28.04.17 (20:00u)
    Elements of Freestyle Zuiderstrandtheater, Scheveningen Tickets
  • 29.04.17 (19:30u)
    Elements of Freestyle De Harmonie, Leeuwarden Tickets
  • 30.04.17 (16:00u)
    Elements of Freestyle Theater de Meervaart, Amsterdam Tickets
  • 09.08.17 (17:33u)
    IGNITE Theaterfestival Boulevard, Den Bosch Tickets
  • 10.08.17
    IGNITE Theaterfestival Boulevard, Den Bosch
  • 11.08.17
    IGNITE Theaterfestival Boulevard, Den Bosch
  • 12.08.17
    IGNITE Theaterfestival Boulevard, Den Bosch
  • 13.08.17
    IGNITE Theaterfestival Boulevard, Den Bosch